SsangYong ABC-Cars
ABC-Cars Autoryzowany Dealer SsangYong
open
logo ABC-Cars Autoryzowany Dealer SsangYong
car

Instalacja LPG

Silniki benzynowe SsangYong świetnie współpracują z instalacją LPG.

Modyfikacja jest dostępna zarówno dla samochodów fabrycznie nowych, jak i używanych i nie powoduje zmian warunków fabrycznej gwarancji. Montaż oraz okresowy serwis instalacji możliwy jest w dowolnym autoryzowanym warsztacie. O szczegóły i dokładne wyliczenia zapytaj Autoryzowanego Dilera.

Gwarancja producenta

Gwarancja producenta na pojazd zostaje zachowana pod warunkiem montażu dedykowanej instalacji LPG w warsztacie dilerskim autoryzowanym przez SsangYong Auto Polska Sp. z o.o. Okres gwarancji na instalację LPG wynosi 5 lat lub 100 000 przejechanych kilometrów, w zależności od tego co nastąpi pierwsze – czyli jest taki sam jak na samochód.

 • serwis

  Serwis

  Użytkownik może serwisować instalację gazową w dowolnym warsztacie dilerskim autoryzowanym przez SsangYong Auto Polska i nie musi korzystać z wyspecjalizowanego warsztatu serwisującego LPG.

 • wydajność

  Maksymalna wydajność

  Dzięki stałemu dotryskowi benzyny (np. podczas rozruchu i rozgrzewania), znacznie wydłuża się żywotność instalacji. Instalacja dedykowana zaprojektowana została w taki sposób, aby maksymalnie skrócić czas jej montażu oraz zminimalizować ingerencję w oryginalną instalację elektryczną pojazdu. Kluczową zaletą jest opracowanie przez producenta instalacji dedykowanych ustawień wgrywanych do komputera LPG, zoptymalizowanych do konkretnego pojazdu. Wyprofilowane elementy, takie jak przewody gumowe oraz blachy montażowe, sprawiają, że estetyka komory silnikowej pozostaje na najwyższym poziomie.

 • lpg

  Do 70% większy zasięg po tankowaniu

  Po zamontowaniu dedykowanej instalacji LPG, łączny zasięg samochodu bez konieczności tankowania wydłuża się o prawie 70%.

 • serwis

  Komfort jazdy bez wyrzeczeń

  Użytkownik nie odczuje istotnej zmiany w dynamice i komforcie jazdy. Ze względu na specyfikę instalacji zasilania gazem, jej montaż w pojeździe spowoduje nieznaczne zwiększenie masy pojazdu- około 30 kilogramów (nie uwzględniając masy zatankowanego gazu LPG).

 • serwis

  Ekonomia użytkowania

  Poza oczywistymi oszczędnościami wynikającymi z różnicy w cenie pomiędzy gazem LPG, a paliwami tradycyjnymi, nasze instalacje wyposażone są w nowatorski układ EG INJECTO „ECO”, który znacznie redukuje zużycie benzyny w porównaniu do innych, najpopularniejszych rozwiązań dostępnych na rynku.

car
+
up